Novinky

Vlašim - Sedlčany 6:1

30.04.2016 15:50
Ve velmi okleštěné sestavě a pouze s 10-ti hráči (vinou střevních potíží během noci se omluvili 4 hráči) jsme celkem bezpečně porazili dobře hrající tým Sedlčan.Poločas: 3:1Branky: Lažan 3x (as. Ullreich, Dub, Tichý Zd.), Peška (as. Fučík), Ullreich (as.Hrabánek),...
>>

Mistrovské utkání Vlašim - Sedlčany 30.4.2016

28.04.2016 19:25
V sobotu 30.4.2016 odehrajeme osmé jarní mistrovské utkání doma s Tatranem Sedlčany.Začátek zápasu v 11.10 hod. v areálu na Lukách.Sraz v 10.10 hod.Nominace: Tichý St., Šanda, Fučík, Dub, Hrabánek, Peška, Rek, Ullreich, Lažan, Tichý Z., Lhotka, Pohorský
>>

Trénink v Úterý 26.4. zrušen !

24.04.2016 19:59
>>

Mělník - Vlašim 6:3

24.04.2016 19:39
Po nepovedeném vstupu do zápasu, kdy jsme už v 5 min. prohrávali 0:2, jsme zaslouženě podlehli dobře hrajícímu týmu Mělníka.Poločas: 3:1Branky: Šanda 2x (obě z penalty)            Peška (as. Hnilička)Sestava: Tichý St....
>>

Mistrovské utkání Mělník - Vlašim 24.4.2016

20.04.2016 20:20
V neděli 24.04.2016 odehrajeme naše sedmé jarní mistrovské utkání v Mělníku.Odjezd autobusu v 7.15 hod. z areálu na Lukách.Sraz v 7.00 hod.Nominace: Tichý St., Šanda, Dub, Tichý Z., Hrabánek, Fučík, Lažan, Ullreich, Rek, Lhotka, Peška, Pohorský