Novinky

Trénink ve Středu 25.5. zrušen !

23.05.2016 13:28
Z důvodu obsazení hřiště na Lukách - dorosty zde hrají mistrovská utkání, je středeční trénink zrušen. Tréninky v tomto týdnu budou pouze v Úterý a Čtvrtek.
>>

Příbram - Vlašim 0:7 !

22.05.2016 14:55
Bezchybný výkon, pěkné branky po kombinační hře a agresivní presink stojí za naším zcela zaslouženém a vysokém vítězství v Příbrami.Soupeře jsme k vážným šancím vůbec nepustili.Všichni hráči zasluhují velkou pochvalu.Hoši děkujem.Poločas: 0:4Branky: Ullreich 2x (as. Peška,...
>>

Mistrovské utkání Příbram - Vlašim 22.5.2016

19.05.2016 05:56
V neděli 22.5.2016 odehrajeme naše jedenácté jarní mistrovské utkání v Příbrami. Odjezd autobusu v 7.00 hod. z areálu na Lukách. Sraz v 6.45 hod. Nominace: Tichý St., Šanda, Dub, Tichý Z., Hrabánek, Fučík, Lažan, Ullreich, Rek, Lhotka, Peška, Pohorský
>>

Trénink ve Čtvrtek 19.5. zrušen !

19.05.2016 05:53
Z důvodu hokejového utkání je dnešní trénink zrušen.
>>

Vlašim - Říčany 3:4

15.05.2016 19:19
Ve vyrovnaném utkáním jsme o branku prohráli s druhým týmem tabulky. Poločas: 2:2 Branky: Ullreich 3x (as. doplním) Sestava: Tichý St. - Fučík, Šanda, Dub - Peška, Hrabánek, Lažan - Ullreich               Rek, Tichý Z.,...